2017 gegužės 04

Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) vicečempionai Klaipėdos "Naftos-Uni-Akvaservis" krepšininkai sulaukė miesto padėkos - juos iškilmingai Klaipėdos rotušėje priėmė ir pasveikino uostamiesčio meras Vytautas Grubliauskas ir Klaipėdos sporto vadas Saulius Paliulis.

"Charakterio, vyriškumo ir azarto aikštėje jums tikrai netrūksta. Jūs daugybę metų demonstruojate puikų charakterį ir išlaikote aukštai iškeltą kartelę. Džiugu, kad puikiai reprezentuojate Klaipėdos vardą. Tai mūsų miestui yra didžiausia dovana", - pabrėžė Klaipėdos meras.

Jis pasidžiaugė, kad "Naftos-Uni-Akvaservis" vyrai NKL finalą pavertė tikra krepšinio švente ir kova iki paskutinės minutės. Finalo serijos favorite buvo vadinama "Sūduva-Mantinga", tačiau klaipėdiečiai savo kovingumu pavergė krepšinio sirgalių širdis ir serijos metu jau krepšinio ekspertai nedrįso drąsiai teigti, kas taps čempionais. Serijoje iki keturių pergalių prireikė net lemiamų - septintųjų rungtynių.

"Serija buvo dramatiška. Jūs buvote verti aukso, tačiau šįkart lemiamose rungtynėse pritrūko šiek tiek sėkmės. Visgi klaipėdiečių širdyse jūs esate tikrieji čempionai", - akcentavo V. Grubliauskas.

Skaityti plačiau
2017 balandžio 25

Viena tituluočiausių Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) komandų Klaipėdos „Nafta-Uni-Akvaservis“ šį sezoną pasipildė būriu naujų sirgalių. Šį sezoną NKL vicečempionais tapę kovingieji klaipėdiečiai, didėjant rungtynių svarbai, į Klaipėdos sporto rūmus traukė vis daugiau krepšinio žiūrovų.

Tarp jų nuolat buvo ir Klaipėdos sporto vadovas Saulius Paliulis. Jis atviravo, kad būtent „Naftos-Uni-Akvaservis“ drąsa, kovingumas ir pasiaukojantis žaidimas patraukė jo dėmesį.

„Nuolat Klaipėdoje stebėjau šios komandos rungtynes ir širdis džiaugėsi, kad sirgalių minios, artėjant svarbiausioms kovoms, tik didėjo. Kai Klaipėdos sporto rūmuose vyko „Naftos-Uni-Akvaservis“ rungtynės, atmosfera tiesiog kaito, o sirgalių emocijos - veržėsi per kraštus. Malonu, kad šį sezoną džiugių emocijų buvo išties daug. „Naftos-Uni-Akvaservis“ žaidėjų kovingumas ir noras laimėti tiesiog pavergė klaipėdiečių širdis. Tai išties mėgstama Klaipėdos komanda. Itin daug žiūrovų susirinkdavo per pusfinalio ir finalo serijos rungtynes. Klaipėdos sporto rūmų tribūnos neretai sausakimšai būdavo užpildytos dar prieš pusvalandį iki rungtynių. Net kitų miestų atstovai, matydami tokį mūsų krepšininkų palaikymą, kovingumą ir norą nugalėti, ėmė sirgti būtent už „Naftos-Uni-Akvaservis“ komandą", - sakė Klaipėdos sporto vadovas.

Jis pasidžiaugė, kad „Naftos-Uni-Akvaservis“ gretose - daug jaunų ir talentingų žaidėjų.

Skaityti plačiau
2017 balandžio 24

Kaune vykusioje Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) 2016-2017 metų sezono uždarymo šventėje Klaipėdos "Naftos-Uni-Akvaservis" komandai buvo įteikta ne tik vicečempionų taurė, sidabro medaliai, bet ir krūva prizų už asmeninius pasiekimus.

Į geriausių lygos žaidėjų simbolinį penketą išrinktas Klaipėdos „Naftos-Uni-Akvaservis“ kapitonas Viktoras Chodosovskis.

27 metų klaipėdietis šį sezoną sužaidė 50 rungtynių ir per jas pelnydavo po 13,9 taško, atkovodavo po 6,6 kamuolio ir rinkdavo po 16,8 naudingumo balų.

Geriausiu lygos treneriu išrinktas Klaipėdos „Naftos-Uni-Akvaservis“ strategas Rytis Vaišvila. Jo treniruojama uostamiesčio ekipa užėmė antrąją vietą reguliariajame sezone, o finalo serijoje tik po septynerių rungtynių trilerio nusileido „Sūduvai-Mantingai“.

R. Vaišvila „Naftos-Uni-Akvaservis“ komandai vadovauja nuo 2013 metų ir su ja 2015 metais tapo NKL čempionu.

„Be komandos aš nebūčiau gavęs šio įvertinimo, todėl galiu jį padalinti į 14 dalių – žaidėjams, treneriams. Dėkoju jiems, be jų nebūtų ir šito prizo“, – sakė R. Vaišvila.

Efektingiausiu sezono žaidėju, dažniausiai besisvečiavusiu savaitiniuose "Top 10" epizoduose, išrinktas „Nafta-Uni-Akvaservis“ skrajoklis Erikas Kubilius.

Skaityti plačiau
2017 balandžio 22

Klaipėdos „Nafta-Uni-Akvaservis“ komandos treneris Rytis Vaišvila iki septintųjų Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) finalo serijos rungtynių pabaigos dar likus minutei sveikino savo žaidėjus su puikia kova. Treneris visiems žaidėjams paspaudė rankas, o gerų žodžių nepagailėjo po susitikimo.

„Noriu pasveikinti varžovus su pergale. Marijampoliečiai buvo stipresni ir tiek. Dėkoju ir savo žaidėjams už sezoną, niekas netikėjo, kad taip kovosime. Dėkoju ir trenerių štabui, kuris atliko fantastinį darbą. Vadovybei, kuri šįmet suteikė geras sąlygas. Aišku, sirgaliams, kurie atvyko“, – teigė R. Vaišvila.

Jo kariauną septintose serijos rungtynėse tiesiog skandino puikus marijampoliečių tritaškių pataikymas. „Sūduva-Mantinga“ šįkart pataikė 16 tolimų metimų, o R. Vaišvila po mačo pripažino, kad būtent tolimi šeimininkų metimai jo kariauną ir pribaigė.

„Jau lyg ir buvome perlaužę rungtynių eigą, bet jie sumetė porą tritaškių ir tada vėl... Tada žaidėjams jau truputį nusviro rankos“, – trumpai komentavo treneris.

Skaityti plačiau
2017 balandžio 22

Viena tituluočiausių Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) komandų - Klaipėdos „Nafta-Uni-Akvaservis“ papildė savo trofėjų kolekciją vicečempionų titulais. Ryčio Vaišvilos auklėtiniai šiemet NKL finale sukūrė neįtikėtiną intrigą – tik po lemiamų, septintųjų, finalo serijos rungtynių turėjo pripažinti Marijampolės „Sūduvos-Mantingos“ krepšininkų pranašumą.

Klaipėdiečiai lemiamas finalo serijos rungtynes Marijampolėje pralaimėjo rezultatu 71:86 (19:20, 14:17, 18:30, 19:20) ir serijoje iki keturių pergalių nusileido 3:4.

Lemiamose rungtynėse marijampoliečiams itin sekėsi pataikyti iš toli - „Sūduva-Mantinga“ pataikė 16 tritaškių ir jais surinko daugiau nei pusę visų savo taškų.

Priminsime, kad „Nafta-Uni-Akvaservis“ gyvuoja daugiau nei ketvirtį amžiaus. Per tą laikotarpį po dukart iškovoti čempionų (2007 ir 2015 m.), vicečempionų (2006 ir 2017 m.) titulai ir bronzos medaliai (2001 ir 2002 m.).

Skaityti plačiau
2017 balandžio 20

Po puikų šeštųjų Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) finalo serijos rungtynių, kurias Klaipėdos "Naftos-Uni-Akvaservis" krepšininkai namuose rezultatu 77:70 (17:9, 19:16, 16:25, 25:20) palaužė Marijampolės „Sūduvos-Mantingos“ krepšininkus, sirgaliams už nuostabų palaikymą dėkojo tiek Klaipėdos ekipos treneris Rytis Vaišvila, tiek vienas rezultatyviausių komandos žaidėjų Mindaugas Stašys.

„Atidavėme visas jėgas, visą širdį. Jeigu atvirai, tai sunku, senka jėgos, bet pažiūrėjus į tribūnas, kur toks anšlagas, vien dėl jų pamiršti nuovargį, skausmą. Eini ir kovoji. Tai duoda impulsą. Rungtynių metu nieko nejauti, kaifuoji  žaisdamas krepšinį, tik po rungtynių parėjus namo pasijaučia nuovargis“, - pabrėžė M. Stašys.

Jis džiaugiasi, kad pavyko išlyginti NKL finalo serijos iki keturių pergalių rezultatą – 3:3 ir pažadėjo, kad šeštadienį Marijampolėje lemiamose rungtynėse darys viską, kad jo komanda taptų čempionais.

„Jeigu užsikabinome iki 3:3, tai stengsimės ir paskutinėse rungtynėse atiduoti visas jėgas. Mes tyliai, nekalbėdami, to siekėme visą sezoną. Liko lemiamos rungtynės, bandysime žengti ir tą paskutinį žingsnį“, - sakė klaipėdietis.

Skaityti plačiau
2017 balandžio 20

Klaipėdos "Naftos-Uni-Akvaservis" krepšininkai, palaikomi itin gausaus savų sirgalių būrio, namuose rezultatu 77:70 (17:9, 19:16, 16:25, 25:20) nugalėjo Marijampolės „Sūduvos-Mantingos“ krepšininkus ir Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) finalo serijos iki keturių pergalių rezultatas tapo lygus - 3:3.

Taigi, lemiamos finalo rungtynės vyks šeštadienį Marijampolėje.

„Prieš rungtynes pasakiau vyrams, kad nesvarbu, kaip žaidžiame, bet mes žaidžiame paskutines rungtynes savo salėje. Paprašiau atiduoti visą širdį, jie taip ir padarė“, – džiaugėsi klaipėdiečių treneris Rytis Vaišvila.

Mindaugas Stašys po ilgosios pertraukos pelnė visus savo 24 taškus ir jo vedama Klaipėdos „Nafta-Uni-Akvaservis“ išplėšė lemiamas NKL finalo serijos rungtynes.

Skaityti plačiau
2017 balandžio 19

Vienas iš Klaipėdos „Neptūno“ komandos lyderių Mindaugas Girdžiūnas anksčiau atstovavo Klaipėdos „Naftos-Uni-Akvaservis" ekipai ir net su kai kuriais šios komandos vyrukais yra iškovojęs NKL bronzos medalius.

Jis apgailestavo, kad ketvirtadienį nuo 18 val. Klaipėdos sporto rūmuose (S. Dariaus ir S. Girėno g. 10) negalės stebėti Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) finalo serijos rungtynių tarp Klaipėdos „Naftos-Uni-Akvaservis“ ir Marijampolės „Sūduvos-Mantingos“ ekipų, kadangi tuo metu su „Neptūnu“ žais rungtynes Pasvalyje su „Pieno žvaigždėmis“.

Jis ragino krepšinio sirgalius aktyviai burtis ir vykti palaikyti, kaip pats įvardija kovingųjų „Naftos-Uni-Akvaservis“ vyrų.  

„Klaipėdos „Naftos-Uni-Akvaservis“ komanda namuose kaunasi itin galingai, tod4l tikiu, kad ši finalo serija tikrai nesibaigs Klaipėdoje. Bent jau aš labai nenoriu, kad jau baigtųsi NKL finalas. "Naftos-Uni-Akvaservis“ komandoje rungtyniauja geras mano draugas Viktoras Chodosovskis, aš jį labai palaikau ir linkiu kuo geriausios sėkmės. Džiaugiuosi, kad jam šis sezonas - išties geras. Aš pats trumpai rungtyniavau „Naftos-Uni-Akvaservis“ komandoje su Viktoru Chodosovskiu ir Deividu Anužiu. Mums tada pavyko iškovoti NKL bronzos medalius. Linkiu, kad šiemet šiems kovingiesiems vyrukams pavyktų tapti čempionais. Pažįstu beveik visus šios komandos žaidėjus, su Mindaugu Stašiu yra tekę rungtyniauti "Neptūne", taip pat "Neptūne" dirbau ir su treneriu Ryčiu Vaišvila. Viso „Naftos-Uni-Akvaservis“ kolektyvo ambicijos - pačios aukščiausios. Esu įsitikinęs, kad jie kausis iki pabaigos, atiduos visas savo jėgas, visą širdį, kad ir kas nutiktų", - teigė M. Girdžiūnas.

Skaityti plačiau
2017 balandžio 19

Ketvirtadienį nuo 18 val. Klaipėdos sporto rūmuose (S. Dariaus ir S. Girėno g. 10) bus itin karšta - vyks šeštosios Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) finalo serijos rungtynės tarp Klaipėdos „Naftos-Uni-Akvaservis“ ir Marijampolės „Sūduvos-Mantingos“ ekipų.  

Kol kas finalo serijoje iki keturių pergalių pirmauja marijampoliečiai - 3:2.

Dabar Vilniaus „Lietuvos ryto“ marškinėlius vilkintis, buvęs Klaipėdos „Naftos-Uni-Akvaservis“ komandos žaidėjas, NKL čempiono ir vicečempiono titulą savo trofėjų kolekcijoje turintis Deividas Gailius tiki, kad „Nafta-Uni-Akvaservis“ sugebės atsitiesti ir savo žiūrovų akivaizdoje laimėti.

„Kai tik yra proga, visada internetu stebiu Klaipėdos „Naftos-Uni-Akvaservis“ komandos rungtynes, skaitau apie juos informaciją, domiuosi su komanda susijusiais įvykiais. Juk aš pats rungtyniavau šioje komandoje ir žengiau pirmuosius karjeros šuolius. Su šiais Klaipėdos krepšininkais mums 2006 metais pavyko tapti NKL vicečempionais, po metų - čempionais. Iš tų laikų yra išlikę smagūs atsiminimai. Žinoma, Klaipėdos komandoje rungtyniauja jau kiti žaidėjai, kiti treneriai, tačiau „Naftos-Uni-Akvaservis“ komandos kolektyvas visada pasižymėjo kovingumu ir puikia atmosfera“, - pabrėžė D. Gailius.

Skaityti plačiau
2017 balandžio 18

Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) finalo serijoje vyko dar viena dramatiška kova tarp Klaipėdos „Naftos-Uni-Akvaservis“ ir Marijampolės „Sūduvos-Mantingos“ ekipų. Deja, po nervų karo Marijampolėje pergalę rezultatu 83:78 (19:17, 24:20, 22:21, 18:20) šventė šeimininkai.

Priminsime, kad pirmąsias dvi finalo serijos iki keturių pergalių rungtynes laimėjo klaipėdiečiai, tačiau vėliau įvykiai po dramatiškų dvikovų pakrypo į marijampoliečių pusę. „Sūduvos-Mantingos“ ekipa laimėjo trečias iš eilės finalo serijos rungtynes ir dabar serijoje iki keturių pergalių pirmauja 3:2.

Visgi, klaipėdiečiai yra pajėgūs ir turi visus šansus ketvirtadienį Klaipėdoje išlyginti NKL finalo serijos rezultatą. Ketvirtadienį Klaipėdos sporto rūmuose (S. Dariaus ir S. Girėno g. 10) rungtynių pradžia - 18 val. Sirgaliai, būkite aktyvūs, padėkite klaipėdiečiams kilti į žūtbūtinį mūšį.

Skaityti plačiau