2017 lapkričio 18

Klaipėdos „Neptūno-Akvaservis“ krepšininkai Nacionalinės krepšinio lygos (Mezon-NKL) čempionate antrą kartą per dvi dienas nugalėjo Kauno KTU studentus ir į savo sąskaitą įsirašė devintąją pergalę.

Priminsime, kad penktadienį Klaipėdoje kauniečiai buvo įveikti  29 taškų skirtumu - 85:56 (15:17, 31:18, 22:11, 17:10), o šeštadienį tie patys varžovai Kaune nugalėti 12 taškų skirtumu – 80:68 (15:15, 27:17, 22:13, 16:23).

Kaune klaipėdiečiai, kaip ir rungtynėse namuose, su KTU pirmąjį kėlinį dar tampėsi, tačiau antrąjį kėlinį užbaigė spurtu 10:2 ir susikrovė dviženklę persvarą - 42:32.

Trečiajame kėlinyje klaipėdiečiai pirmavo ir 20 taškų skirtumu - 56:36 ir jau ramiai, be didesnės įtampos, žaidė savo žaidimą.

KTU: Ignas Daukšys 26 (9/15 dvit.), Medas Kuprijanovas 13, Martynas Zigmantavičius 10 (5/14 metimų).

„Neptūnas-Akvaservis“: Mindaugas Stašys - 21 (4/7 trit.), Aidas Einikis - 18 (6/6 trit.), Deividas Keburys - 15 (8 atk. kam.), Valdas Vasylius – 10 (3/4 dvit., 4/4 baudos, 3 atk. kam., 5 rez. perd., 23 naud. balai), Jonas Dumašius – 6, Deividas Anužis – 5, Herkus Kumpys – 3, Dovydas Romančenko – 2 tšk.

Klaipėdiečius gelbėjo taiklūs tolimi metimai – Tomo Gaidamavičiaus auklėtiniai pataikė net 14 tritaškių iš 25 (56 proc. taiklumas), kai tuo tarpu aikštės šeimininkai iš 18 tritaškių pataikė vos 4 (22 proc.).

Skaityti plačiau
2017 lapkričio 17

Klaipėdos „Neptūno-Akvaservis“ krepšininkai iškovojo aštuntąją pergalę Nacionalinės krepšinio lygos (Mezon-NKL) čempionate. Šįkart Tomo Gaidamavičiaus auklėtiniai Klaipėdoje 29 taškų skirtumu - 85:56 (15:17, 31:18, 22:11, 17:10) sutriuškino Kauno KTU atstovus.

Svečiai iš Kauno pirmąjį kėlinį dar sugebėjo priešintis, tačiau vėliau NKL vicečempionai „Neptūno-Akvaservis“ krepšininkai įjungė aukštesnę pavarą laimėjo atkarpą 11:2 ir po Manto Šerkšno tolimo metimo atitrūko dviženkliu skirtumu - 39:27.

Skirtumas tarp komandų tapo triuškinamas trečiajame kėlinyje, kai Mindaugas Stašys ir M.Šerkšnas smeigė po tritaškį ir klaipėdiečių persvara pasiekė 20 taškų ribą – 60:40.

Nuo tos akimirkos „Neptūno-Akvaservis“ krepšininkai jau žaidė atsipalaidavę ir specialiai varžovų triuškinti nesiruošė.

Tai buvo trečia „Neptūno-Akvaservis“ pergalė per paskutines ketverias rungtynes. Šis laimėjimas padėjo klaipėdiečiams įsitvirtinti ketvirtoje turnyrinės lentelės vietoje.

NKL.lt pastebi, kad KTU komandai tai buvo nerezultatyviausios sezono rungtynės ir ji pralaimėjo trečią kartą iš eilės. Pirmąjį Mezon NKL ratą KTU studentai baigė būdami paskutinėje turnyrinės lentelės vietoje.

2017 lapkričio 11

Penktadienio vakarą Vilniuje puikiu debiutu Klaipėdos „Neptūno-Akvaservis“ gretose pasižymėjęs ir savo komandai pergalę prieš vietos „Perlą“ (83:74) padėjęs išplėšti net Eurolygos patirties ragavęs Valdas Vasylius šiandien pasirodys ir Klaipėdos publikai.

16 val. Sporto rūmuose (S. Dariaus ir S. Girėno g. 10) „Neptūno-Akvaservis“ ekipa su V. Vasyliumi priešakyje NKL čempionato lyderiu Šakių „Vyčiu“.

Šakiškių sąskaitoje 10 pergaliųir vos 1 pralaimėjimas. Jie įsitvirtino pirmoje NKL turnyro lentelės pozicijoje. „Neptūnas-Akvaservis“ su 7 pergalėmis ir 4 pralaimėjimais užima ketvirtąją vietą.

Klaipėdiečių ir šakiškių rungtynes tiesiogiai iš Klaipėdos nuo 16 val. transliuos DelfiTV ir TV3.lt.

Priminsime, kad vakar Vilniuje V. Vasylius pademonstravo išties puikią sportinę formą ir profesionalumą  - 34-erių metų 203 cm ūgio puolėjas per 22 minutes surinko 20 taškų (8/10 dvit., 1/1 trit., 1/1 baudos), sugriebė 3 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus ir surinko 22 naudingumo balus.

V. Vasylius šioje Klaipėdos komandoje yra rungtyniavęs 2000-2001 metų sezone ir padėjo iškovoti  LKAL pirmenybių bronzos medalius.

2017 lapkričio 08

Vieni iš Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) lyderių Klaipėdos „Neptūno-Akvaservis“ krepšininkai stiprinasi - komandą papildė Eurolygos, Europos taurės ir FIBA Čempionų lygos patirties turintis klaipėdietis Valdas Vasylius.

„Šis 34-erių metų 203 cm ūgio puolėjas bus itin didelė paspirtis jauniems „Neptūno-Akvaservis“ žaidėjams. Džiaugiamės, kad Valdas Vasylius sutiko mums padėti ir grįžta į tą komandą, kur ir pradėjo savo profesionalaus krepšininko karjerą. Jis mūsų komandoje rungtyniavo 2000-2001 metais ir tą sezoną padėjo iškovoti bronzos medalius. Tikiu, kad Valdo Vasyliaus sukaupta milžiniška patirtis, patarimai mūsų jaunai komandai, kurios amžiaus vidurkis apie 20 metų, bus labai naudingi", - sakė „Neptūno-Akvaservis“ komandos direktorius Dainius Vaitelis.

V. Vasylius su „Neptūno-Akvaservis“ komanda sudarė sutartį iki sezono pabaigos, su galimybe sezono eigoje išvykti.

Jis yra žaidęs Lenkijos („Anwil“), Rusijos (Samaros „Krasnie Krykia“), Ukrainos (Dnepropetrovsko „Dniepro“) bei įvairiuose Lietuvos klubuose (Panevėžio „Lietkabelio“, Kėdainių „Nevėžio“, Klaipėdos „Neptūno“, Šiaulių „Šiaulių“ ir Utenos „Juventus“). Tarp jų daugiausiai laiko (nepilnus 5 sezonus) yra rungtyniavęs „Neptūne“.

V. Vasylius su komanda treniruojasi nuo pirmadienio ir jau spėjo pasimatuoti „Neptūno-Akvaservis“ ekipos marškinėlius.

2017 lapkričio 03

Nacionalinės krepšinio lygos (Mezon-NKL) vicečempionai Klaipėdos "Neptūno-Akvasrvis" krepšininkai išvykos rungtynėse po atkaklios kovos rezultatu 80:87 (19:20, 18:22, 16:20, 27:25) nusileido namuose rungtyniavusiai "Palangos" ekipai.

Šeimininkai pamatus pergalei kloti pradėjo trečiajame kėlinyje, kurį pradėjo atkarpa 7:0 ir susikrovė 12 taškų persvarą (49:37). Tiesa, klaipėdiškiai ketvirtajame kėlinyje dar buvo priartėję iki 1 tašo (63:64), tačiau šeimininkai netrukus sužaidė atkarpą 11:0 ir jau pergalės iš rankų nebepaeido.

Palangiškiai šiame susitikime taikliau metė dvitaškius (26/48, 54 proc.) ir tritaškius (7/16, 43 proc.), o klaipėdiečiai buvo pranašesni atkovotų kamuolių - 38:37, rezultatyvių perdavimų - 15:12 bei statistikos grafose bei rečiau klydo - 10 ir 13 klaidų.

„Palanga“: Augustas Šukliauskas - 20 (7/11 dvit.), Tadas Pažėra - 19, Haroldas Saprykinas - 14, Bobas van Zijverdenas - 13 (11 atk. kam.).

„Neptūnas-Akvaservis“: Mindaudas Stašys - 16, Deividas Keburys - 14 (5/6 dvit.), Jonas Dumašius ir Mantas Šerkšnas po 10.

Klaipėdos "Neptūno-Akvaservis" krepšininkai šeštadienį nuo 17 val. savo aikštėje, Klaipėdos sporto rūmuose (S. Dariaus ir S. Girėno g. 10), kausis su Kauno "Žalgirio" ekipos dubleriais. Klaipėdiečiai, ateikite palaikyti savo miesto komandos.

2017 spalio 27

Klaipėdos „Neptūno-Akvaservis“ komandos treneris Tomas Gaidamavičius po Klaipėdoje rezultatu 77:63 iškovotos pergalės prieš „Telšius“ džiaugėsi savo auklėtinių gynyba ir šiltu Klaipėdos sirgalių palaikymu.

Anot jo, būtent sirgalių įkvėpti „Neptūno-Akvaservis“ žaidėjai trečiajame kėlinyje kovėsi lyg ant sparnų – sužaidė atkarpą 17:2 ir pakreipė rungtynes savo naudai.

„Pergalę lėmė gynyba. Per pirmus du kėlinius praleidome 38 taškus, o per likusius du kėlinius – tik 25 taškus. Per pertrauką savo žaidėjams pasakiau: toks jausmas, kad ne mes, o „Telšiai“ žaidžia namuose. Pabrėžiau, kad saviems sirgaliams turime demonstruoti visai kitokį krepšinį ir žaidėjai įsiklausė į mano žodžius. Tiek užteko, jie suprato. Prasidėjo gražios atakos, sirgaliai ėmė reikšti puikias emocijas, visi užsivedėme, buvo gražu žiūrėti. Ačiū sirgaliams už puikų palaikymą. Jie mus visada įkvepia ir suteikia papildomų jėgų“, - akcentavo Klaipėdos ekipos treneris.

Jis pasidžiaugė, kad pavyko įveikti pajėgią ir gerai sukomplektuotą komandą.

„Telšių“ ekipa yra išties pajėgi, gerai organizuoja atakas. Pirmus du kėlinius teko su jais gerokai pavargi, o vėliau jau pradėjome agresyviau gintis ir perėmėme žaidimo kontrolę į savo rankas. Dar svarbus pergalės akcentas, jog užtikrintai laimėjome kovą po krepšiais dėl atšokusių kamuolių – 42:27“, - teigė T. Gaidamavičius.

Klaipėdos „Neptūno-Akvaservis“ krepšininkai įsibėgėja – iškovojo trečiąją iš eilės, o iš viso jau penktąją šio Nacionalinės krepšinio lygos (Mezon NKL) sezono pergalę. Šįkart klaipėdiečiai įspūdingai sužaidę antrąją rungtynių dalį rezultatu 77:63 (13:19, 18:19, 23:11, 23:14) nugalėjo „Telšių“ ekipą.

Pirmoje rungtynių dalyje „Neptūno-Akvaservis“ žaidėjai rungtyniavo kiek blankiau ir į pertrauką iškeliavo telšiškiams esant priekyje – 38:31.

Per didžiąją pertrauką Tomo Gaidamavičiaus treniruojami „Neptūno-Akvaservis“ žaidėjai akivaizdžiai padarė išvadas ir trečiąjį kėlinį pradėjo lyg ant bangos – sužaidė įspūdingą atkarpą 17:2 ir atitrūko 48:40.

Dar vieną spurtą klaipėdiečiai surengė ketvirtojo kėlinio pradžioje, kai trijų minučių atkarpą laimėjo 9:2, įgijo dviženklę persvarą (63:51), ir nebesižvalgė atgal.

„Neptūno-Akvaservis“ komandą į pergalę vedė Raidas Nacius, pelnęs 19 taškų (8/1ę dvit., 2/6 trit., 1/1 bauda), Ignas Ramašauskas surinko 13 taškų (10 atk. kam.), Mindaugas Stašys, Arūnas Mikalauskas ir Mantas Šerkšnas - po 11, Deividas Keburys – 7, Deividas Anužis – 5 (7 rez. perd.).

2017 spalio 21

Klaipėdos „Neptūno-Akvaservis“ krepšininkai tęsia pergalingą žygį Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) čempionate. Penktadienį klaipėdiečiai namuose be didesnio vargo rezultatu 77:53 (18:16, 20:14, 18:14, 21:9) nukovė Mažeikių „Erelius“, o šeštadienį išvykos rungtynėse 23 taškų skirtumu – 82:59 (23:18, 15:14, 21:14, 23:13) susidorojo ir su Joniškio „Delikatesu“.

Rungtynių lūžis įvyko trečiajame kėlinyje klaipėdiečiai surengė spurtą 16:1 ir savo pranašumą padidino iki 19 taškų - 54:35.

Joniškiečiai dar prieš prasidedant ketvirtajam kėliniui sumažino atsilikimą iki 13 taškų - 46:59, tačiau „Neptūnas-Akvaservis“ laimėjo dar vieną atkarpą rezultatu 7:1 ir nugalėtojas šiame susitikime tapo aiškus.

„Neptūno-Akvaservis“ komandą į pergalę vedė Arūnas Mikalauskas pelnęs 17 taškų (10 atk. kam.), Raidas Nacius surinko 15, Jonas Dumašius – 14, Mantas Šerkšnas – 13, Deividas Anužis – 11, Deividas Keburys – 5, Ernestas Jonkus – 3, Ignas Ramašauskas ir Mindaugas Stašys – po 2 tšk.

2017 spalio 20

Klaipėdos „Neptūno-Akvaservis“ krepšininkai iškovojo trečiąją pergalę Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) čempionate. Šįkart Tomo Gaidamavičiaus auklėtiniai namuose, palaikomi savų sirgalių, rezultatu 77:53 (18:16, 20:14, 18:14, 21:9) nukovė Aloyzo Rudžio treniruojamus Mažeikių „Erelius“.

Klaipėdiečiai po dvieų kėlinių pirmavo 8 taškų skirtumu – 38:30, o jau trečiojo kėlinio pradžioje po Mindaugo Stašio tritaškio susikrovė dviženklį pranašumą – 41:30.

Netrukus „Neptūno-Akvaservis“ komandą į priekį dar stipriau stumtelėjo Deividas Anužis, kuris pelnė 8 taškus iš eilės ir šeimininkai dar labiau nutolo - 54:38.

Ketvirtajame kėlinyje mažeikiškiams sukurti intrigos jau nebepavyko.

Ketvirtajame kėlinyje didelės intrigos Klaipėdoje jau nebeliko – „Neptūnas-Akvaservis“ išlaikė susikrautą pranašumą ir iškovojo trečiąją sezono pergalę

Klaipėdos komandą į pergalę vedė Raidas Nacius, pelnęs 19 taškų (5/6 dvit., 3/5 trit., 0/2 baud. met., 2 atk. kam., 3 rez. perd.). Deividas Anužis pridėjo 15, Mindaugas Stašys - 13, Mantas Šerkšnas – 8, Jonas Dumašius – 7, Arūnas Mikalauskas – 5 (8 atk. kam.), Deividas Keburys ir Ignas Ramašauskas – po 4 tšk. (9 atk. kam.).

2017 spalio 13

Klaipėdos „Neptūno-Akvaservis“ krepšininkai į 2017-2018 metų Nacionalinės krepšinio lygos (Mezon-NKL) sezono sąskaitą įsirašė antrąją iš eilės pergalę. Šįkart Tomo Gaidamavičiaus auklėtiniai savo žiūrovų akivaizdoje rezultatu 85:76 (27:20, 19:19, 18:19, 21:18)  nugalėjo „Jonavos“ krepšininkus.

Klaipėdiečiai rungtynes pradėjo galingai - jau per pirmąjį kėlinį surinko 27 taškus, o antrojo kėlinio pradžioje kelis kartus pirmavo ir dviženkliu skirtumu.

Visgi, antroje rungtynių pusėje jonaviečiai kaip reikiant kibo į atlapus ir buvo sukūrė intrigą, kaip priartėjo per vieną tolimą metimą -  66:69, tačiau tuomet klaipėdiečiai spurtavo 7:0 ir susikrovė dviženklę persvarą - 76:66, kurios pakako iki mačo pabaigos.

„Neptūno-Akvaservis“ gretose Deividas Keburys pelnė 19 taškų (6 atk. kam.), Arūnas Mikalauskas - 18 taškų (5/8 dvit., 4/6 trit., 4/6 baudos, 11 atk. kam., 24 naud. balai), Mindaugas Stašys – 16 taškų, Deividas Anužis - 12, Jonas Dumašius – 7, Mantas Šerkšnas – 6, Ignas Ramašauskas – 5, Raidas Nacius – 2 tšk.