Rytis Vaišvila: „Dėkoju savo komandai už fantastinį darbą“

2017 balandžio 22

Klaipėdos „Nafta-Uni-Akvaservis“ komandos treneris Rytis Vaišvila iki septintųjų Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) finalo serijos rungtynių pabaigos dar likus minutei sveikino savo žaidėjus su puikia kova. Treneris visiems žaidėjams paspaudė rankas, o gerų žodžių nepagailėjo po susitikimo.

„Noriu pasveikinti varžovus su pergale. Marijampoliečiai buvo stipresni ir tiek. Dėkoju ir savo žaidėjams už sezoną, niekas netikėjo, kad taip kovosime. Dėkoju ir trenerių štabui, kuris atliko fantastinį darbą. Vadovybei, kuri šįmet suteikė geras sąlygas. Aišku, sirgaliams, kurie atvyko“, – teigė R. Vaišvila.

Jo kariauną septintose serijos rungtynėse tiesiog skandino puikus marijampoliečių tritaškių pataikymas. „Sūduva-Mantinga“ šįkart pataikė 16 tolimų metimų, o R. Vaišvila po mačo pripažino, kad būtent tolimi šeimininkų metimai jo kariauną ir pribaigė.

„Jau lyg ir buvome perlaužę rungtynių eigą, bet jie sumetė porą tritaškių ir tada vėl... Tada žaidėjams jau truputį nusviro rankos“, – trumpai komentavo treneris.

R. Vaišvilos treniruojama „Nafta-Uni-Akvaservis“ tapo tikru finalo serijos atradimu. Net be trijų svarbių žaidėjų kovą finale pradėję klaipėdiečiai sugebėjo du pirmuosius mačus laimėti, o marijampoliečiams susigrąžinus iniciatyvą, dar kartą laimėti ir išplėšti septintąjį serijos mačą.

R. Vaišvilos teigimu, tokio atkaklumo pagrindas – tikėjimas.

„Visi tikėjosi, kad bus 4:0 ir viskas. Mes tikėjome savimi, aš tikėjau vyrais, o jie – manimi. Taigi sukovojome garbingai ir turime sidabro medalius. Tai – puikus rezultatas. Pasakiau vyrams, kad nėra ko liūdėti“, – auklėtiniais didžiavosi R. Vaišvila.

vice

2016-2017 metų NKL vicečempionais tapo šie vyrai: Viktoras Chodosovskis, Erikas Kubilius, Mindaugas Stašys, Džiugas Slavinskas, Jonas Dumašius, Andrius Skvarčinskas, Deividas Anužis, Evaldas Lengvinas, Ignas Ramašauskas, Edvinas Alunderis, Benas Bagdonavičius.

Vyr. treneris - Rytis Vaišvila, trenerio asistentas – Martynas Stankevičius, komandos fizinio pasirengimo treneris Laurynas Gendvilas, komandos direktorius – Dainius Vaitelis, ilgametis klubo prezidentas – Aleksandras Lobačiovas.

Klaipėdos krepšinio sirgaliai dėkoja šiems kovingiems „Naftos-Uni-Akvaservis“ vyrams už nuostabų sezoną, puikias emocijas ir demonstruojamą kovingumą. Jūs mūsų širdyse esate tikrieji čempionai !!!