Per NKL uždarymo iškilmes - prizai klaipėdiečiams (nuotraukos, video)

2017 balandžio 24

Kaune vykusioje Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) 2016-2017 metų sezono uždarymo šventėje Klaipėdos "Naftos-Uni-Akvaservis" komandai buvo įteikta ne tik vicečempionų taurė, sidabro medaliai, bet ir krūva prizų už asmeninius pasiekimus.

Į geriausių lygos žaidėjų simbolinį penketą išrinktas Klaipėdos „Naftos-Uni-Akvaservis“ kapitonas Viktoras Chodosovskis.

27 metų klaipėdietis šį sezoną sužaidė 50 rungtynių ir per jas pelnydavo po 13,9 taško, atkovodavo po 6,6 kamuolio ir rinkdavo po 16,8 naudingumo balų.

Geriausiu lygos treneriu išrinktas Klaipėdos „Naftos-Uni-Akvaservis“ strategas Rytis Vaišvila. Jo treniruojama uostamiesčio ekipa užėmė antrąją vietą reguliariajame sezone, o finalo serijoje tik po septynerių rungtynių trilerio nusileido „Sūduvai-Mantingai“.

R. Vaišvila „Naftos-Uni-Akvaservis“ komandai vadovauja nuo 2013 metų ir su ja 2015 metais tapo NKL čempionu.

„Be komandos aš nebūčiau gavęs šio įvertinimo, todėl galiu jį padalinti į 14 dalių – žaidėjams, treneriams. Dėkoju jiems, be jų nebūtų ir šito prizo“, – sakė R. Vaišvila.

Efektingiausiu sezono žaidėju, dažniausiai besisvečiavusiu savaitiniuose "Top 10" epizoduose, išrinktas „Nafta-Uni-Akvaservis“ skrajoklis Erikas Kubilius.

NKL SEZONO UŽDARYMO VIDEO REPORTAŽAS

NUOTRAUKŲ GALERIJA (D. Lukštos nuotraukos)