Klaipėdos sporto vadas: „Nafta-Uni-Akvaservis“ pavergė klaipėdiečių širdis“

2017 balandžio 25

Viena tituluočiausių Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) komandų Klaipėdos „Nafta-Uni-Akvaservis“ šį sezoną pasipildė būriu naujų sirgalių. Šį sezoną NKL vicečempionais tapę kovingieji klaipėdiečiai, didėjant rungtynių svarbai, į Klaipėdos sporto rūmus traukė vis daugiau krepšinio žiūrovų.

Tarp jų nuolat buvo ir Klaipėdos sporto vadovas Saulius Paliulis. Jis atviravo, kad būtent „Naftos-Uni-Akvaservis“ drąsa, kovingumas ir pasiaukojantis žaidimas patraukė jo dėmesį.

„Nuolat Klaipėdoje stebėjau šios komandos rungtynes ir širdis džiaugėsi, kad sirgalių minios, artėjant svarbiausioms kovoms, tik didėjo. Kai Klaipėdos sporto rūmuose vyko „Naftos-Uni-Akvaservis“ rungtynės, atmosfera tiesiog kaito, o sirgalių emocijos - veržėsi per kraštus. Malonu, kad šį sezoną džiugių emocijų buvo išties daug. „Naftos-Uni-Akvaservis“ žaidėjų kovingumas ir noras laimėti tiesiog pavergė klaipėdiečių širdis. Tai išties mėgstama Klaipėdos komanda. Itin daug žiūrovų susirinkdavo per pusfinalio ir finalo serijos rungtynes. Klaipėdos sporto rūmų tribūnos neretai sausakimšai būdavo užpildytos dar prieš pusvalandį iki rungtynių. Net kitų miestų atstovai, matydami tokį mūsų krepšininkų palaikymą, kovingumą ir norą nugalėti, ėmė sirgti būtent už „Naftos-Uni-Akvaservis“ komandą", - sakė Klaipėdos sporto vadovas.

Jis pasidžiaugė, kad „Naftos-Uni-Akvaservis“ gretose - daug jaunų ir talentingų žaidėjų.

„Džiugu, kad komandos pagrindą sudaro Klaipėdos universiteto studentai. Auga gera pamaina „Neptūno“ komandai. Kiek man teko girdėti, šios abi Klaipėdos ekipos ketina užmegzti glaudesnius ryšius, nors ir šiaip per daugelį metų „Naftos-Uni-Akvaservis“ gretose savo sportinį kelią pradėjo, o vėliau "Neptūno" gretose rungtyniavo būrys žaidėjų: Mindaugas Girdžiūnas, Deividas Gailius, Simas Galdikas, Arvydas Šikšnius, Marius Runkauskas, Valdas Vasylius ir dar būrys žinomų krepšininkų“, - pabrėžė S. Paliulis.

Priminsime, kad klaipėdiečiai šiemet NKL finale sukūrė neįtikėtiną intrigą - tik po lemiamų, septintųjų, finalo serijos rungtynių turėjo pripažinti Marijampolės „Sūduvos-Mantingos“ krepšininkų pranašumą.

„Nafta-Uni-Akvaservis“ gyvuoja daugiau nei ketvirtį amžiaus. Per tą laikotarpį po dukart iškovoti čempionų (2007 ir 2015 m.), vicečempionų (2006 ir 2017 m.) titulai ir bronzos medaliai (2001 ir 2002 m.).

Klaipėdiečiai visą finalo seriją kovėsi narsiai, ryžtingai ir drąsiai. Finalo serijos favorite buvo vadinama „Sūduva-Mantinga“, tačiau klaipėdiečiai savo kovingumu pavergė krepšinio sirgalių širdis ir serijos metu jau krepšinio ekspertai nedrįso drąsiai teigti, kas taps čempionais.

2016-2017 metų NKL vicečempionais tapo šie vyrai: Viktoras Chodosovskis, Erikas Kubilius, Mindaugas Stašys, Džiugas Slavinskas, Jonas Dumašius, Andrius Skvarčinskas, Deividas Anužis, Evaldas Lengvinas, Ignas Ramašauskas, Edvinas Alunderis, Benas Bagdonavičius.

Vyr. treneris - R. Vaišvila, trenerio asistentas - Martynas Stankevičius, komandos fizinio pasirengimo treneris Laurynas Gendvilas, komandos direktorius - Dainius Vaitelis, ilgametis klubo prezidentas - Aleksandras Lobačiovas.