„Neptūnas-Akvaservis“ ruošiasi mūšiui Klaipėdoje

2017 spalio 11

Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) čempionatą dvejomis išvykos rungtynėmis pradėję Klaipėdos „Neptūno-Akvaservis“ krepšininkai ruošiasi pirmosioms rungtynėms savų žiūrovų akivaizdoje. Atsinaujinusios komandos debiutas Klaipėdos sporto rūmuose (S. Dariaus ir S. Girėno g. 10) - jau šį penktadienį 18 val.

Klaipėdiečių varžovai - ambicingieji „Jonavos“ krepšininkai.

Pastarieji kol kas šį sezoną pergalių dar neiškovojo - namuose vos 1 taško skirtumu - 63:64 nusileido Kauno „Žalgirio“ dubleriams ir išvykoje rezultatu 78:91 pralaimėjo prieš NKL čempionus Marijampolės „Sūduvos-Mantingos“ krepšininkus.

Taigi, Jonavos atstovai yra išalkę pergalių ir į Klaipėdą atvyks rimtai nusiteikę.

„Naudodamasis proga noriu pakviesti krepšinio sirgalius: ateikite ir palaikykite mus, o mes stengsimės jus nudžiuginti pergalėmis. Pats žaidžiau krepšinį ir žinau, kiek svarbus yra sirgalių palaikymas ir kokią naudą tai teikia namų ekipai. Kai varžovai jaučia didelį sirgalių spaudimą, tada, patikėkite, jiems kautis yra daug sudėtingiau. Būkime visi kaip vienas kumštis ir kartu ginkime savo miesto komandos garbę„, - ragino „Neptūno-Akvaservis“ treneris Tomas Gaidamavičius.