Tomas Gaidamavičius: „Klaipėdos sirgaliai mus užvedė“

2017 spalio 27

Klaipėdos „Neptūno-Akvaservis“ komandos treneris Tomas Gaidamavičius po Klaipėdoje rezultatu 77:63 iškovotos pergalės prieš „Telšius“ džiaugėsi savo auklėtinių gynyba ir šiltu Klaipėdos sirgalių palaikymu.

Anot jo, būtent sirgalių įkvėpti „Neptūno-Akvaservis“ žaidėjai trečiajame kėlinyje kovėsi lyg ant sparnų – sužaidė atkarpą 17:2 ir pakreipė rungtynes savo naudai.

„Pergalę lėmė gynyba. Per pirmus du kėlinius praleidome 38 taškus, o per likusius du kėlinius – tik 25 taškus. Per pertrauką savo žaidėjams pasakiau: toks jausmas, kad ne mes, o „Telšiai“ žaidžia namuose. Pabrėžiau, kad saviems sirgaliams turime demonstruoti visai kitokį krepšinį ir žaidėjai įsiklausė į mano žodžius. Tiek užteko, jie suprato. Prasidėjo gražios atakos, sirgaliai ėmė reikšti puikias emocijas, visi užsivedėme, buvo gražu žiūrėti. Ačiū sirgaliams už puikų palaikymą. Jie mus visada įkvepia ir suteikia papildomų jėgų“, - akcentavo Klaipėdos ekipos treneris.

Jis pasidžiaugė, kad pavyko įveikti pajėgią ir gerai sukomplektuotą komandą.

„Telšių“ ekipa yra išties pajėgi, gerai organizuoja atakas. Pirmus du kėlinius teko su jais gerokai pavargi, o vėliau jau pradėjome agresyviau gintis ir perėmėme žaidimo kontrolę į savo rankas. Dar svarbus pergalės akcentas, jog užtikrintai laimėjome kovą po krepšiais dėl atšokusių kamuolių – 42:27“, - teigė T. Gaidamavičius.   

Šeštadienį nuo 16 val. „Neptūno-Akvaservis“ krepšininkai Šilutėje susitiks su vietos „Šilutės“ ekipa. Pastaroji šiandien Marijampolėje rezultatu 100:79 sugebėjo sutriuškinti praėjusio sezono čempionus Marijampolės „Sūduvos“ krepšininkus.

„Laukia Vakarų regiono ekipų derbis. Manau, bus sunki kova, tačiau mes iš visų jėgų sieksime pratęsti pergalių seriją“, - teigė „Neptūno-Akvaservis“ komandos treneris.