Palangoje laimėti nepavyko (statistika)

2017 lapkričio 03

Nacionalinės krepšinio lygos (Mezon-NKL) vicečempionai Klaipėdos "Neptūno-Akvasrvis" krepšininkai išvykos rungtynėse po atkaklios kovos rezultatu 80:87 (19:20, 18:22, 16:20, 27:25) nusileido namuose rungtyniavusiai "Palangos" ekipai.

Šeimininkai pamatus pergalei kloti pradėjo trečiajame kėlinyje, kurį pradėjo atkarpa 7:0 ir susikrovė 12 taškų persvarą (49:37). Tiesa, klaipėdiškiai ketvirtajame kėlinyje dar buvo priartėję iki 1 tašo (63:64), tačiau šeimininkai netrukus sužaidė atkarpą 11:0 ir jau pergalės iš rankų nebepaeido.

Palangiškiai šiame susitikime taikliau metė dvitaškius (26/48, 54 proc.) ir tritaškius (7/16, 43 proc.), o klaipėdiečiai buvo pranašesni atkovotų kamuolių - 38:37, rezultatyvių perdavimų - 15:12 bei statistikos grafose bei rečiau klydo - 10 ir 13 klaidų.

„Palanga“: Augustas Šukliauskas - 20 (7/11 dvit.), Tadas Pažėra - 19, Haroldas Saprykinas - 14, Bobas van Zijverdenas - 13 (11 atk. kam.).

„Neptūnas-Akvaservis“: Mindaudas Stašys - 16, Deividas Keburys - 14 (5/6 dvit.), Jonas Dumašius ir Mantas Šerkšnas po 10.

Klaipėdos "Neptūno-Akvaservis" krepšininkai šeštadienį nuo 17 val. savo aikštėje, Klaipėdos sporto rūmuose (S. Dariaus ir S. Girėno g. 10), kausis su Kauno "Žalgirio" ekipos dubleriais. Klaipėdiečiai, ateikite palaikyti savo miesto komandos.