Tomas Gaidamavičius: „Džiaugiuosi, kad vyrai pabaigoje buvo tikslesni“

2017 gruodžio 14

Klaipėdos  „Neptūno-Akvaservis“ vyr. treneris Tomas Gaidamavičius, po Klaipėdoje iškovotos pergalės  prieš Vilniaus „Perlą“ (72:70), džiaugėsi savo komandos darbu gynyboje ir tikslumu puolime rungtynių pabaigoje.

„Reikia pasidžiaugti, kad paskutinėmis sekundėmis iškovojome pergalę. Nesvarbu kaip ji iškovota, bet pergalė yra pergalė. Teigiamą rezultatą lėmė koncentracija gynyboje ir tai, kad antroje rungtynių pusėje susitvarkėme po krepšiu su atšokusiais kamuoliais. Pirmoje rungtynių pusėje leidome jiems po savo krepšiu atkovoti 12 kamuolių, vėliau su tuo susitvarkėme ir viskas pakrypo geresne linkme“, - po rungtynių kalbėjo „Neptūno-Akvaservis“ vyr. treneris Tomas Gaidamavičius.

Šeštadienį „Neptūno-Akvaservis“ krepšininkai išvykoje susitiks su šio sezono NKL čempionato lyderiu Šakių „Vyčiu“. Ši ekipa su 17 pergalių ir 3 pralaimėjimais tvirtai žengia pirmoje turnyro lentelės pozicijoje. „Neptūnas-Akvaservis“ su 14 pergalių ir 7 pralaimėjimais užima ketvirtąją vietą tarp 14 NKL ekipų.

„Nežinome, ar mums galės padėti „Neptūno“ žaidėjai – Arūnas Mikalauskas ir Aidas Einikis. Ir šįvakar jie prie mūsų prisijungė pavargę ir be treniruočių, grįžę iš Prancūzijos. Tačiau, kad ir kas galės žaisti, į Šakius vyksime su tikslu – kautis ir laimėti“, - akcentavo Klaipėdo ekipos treneris.

„Neptūno-Akvaservis“ ir „Vyčio“ rungtynes šeštadienį iš Šakių tiesiogiai nuo 16 val. transliuos DelfiTV.lt ir TV3.lt.