Šiandien Klaipėdoje - atsakingas mūšis

2018 kovo 24

„Sezono metu atlikome daug naudingo darbo, tad nesinorėtų suklupti ketvirtfinalyje. Darysime viską, kad prasibrautume į Nacionalinės krepšinio lygos finalinio ketverto varžybas ir tęstume kovą dėl medalių„, - prieš šiandien 16 val. Klaipėdos sporto rūmuose (S. Dariaus ir S. Girėno g. 10) vyksiančią ketvirtfinalio dvikovą su Mažeikių „Ereliais“ pabrėžė Klaipėdos „Neptūno-Akvaservis“ komandos kapitonas Mindaugas Stašys.

Šias rungtynes šiandien nuo 16 val. tiesiogiai iš Klaipėdos transliuos Delfi TV.

Per savo sportinę karjerą NKL aukso ir sidabro medalius iškovojęs Mindaugas Stašys žino, kaip reikia žaisti svarbiose dvikovose.

Ketvirtfinalio serijoje yra kovojama iki trijų pergalių.

Antrosios serijos rungtynės vyks kovo 27 dieną (antradienį) 18 val. Mažeikiuose, trečiosios - kovo 29 dieną (ketvirtadienį) 18 val. Klaipėdoje. Jei reikės ketvirtųjų ir penktųjų serijos rungtynių, jos atitinkamai vyks kovo 31-ąją (šeštadienį) Mažeikiuose ir balandžio 3-ąją (antradienį) Klaipėdoje.

Jei klaipėdiečiams pavyktų įveikti ketvirtfinalio barjerą, tada lauktų finalinio ketverto kovos, kurios vyks balandžio 13-14 dienomis Jonavoje.

NKL reguliariajame čempionate „Neptūnas-Akvaservis“ užėmė 3 vietą (26 pergalės ir 13 pralaimėjimų), o „Ereliai“ (17 pergalių, 22 pralaimėjimai) - vienuolikti.