Tomas Gaidamavičius: „Laimėjome vieną mūšį, bet ne karą“

2018 kovo 24

„Džiaugiuosi vyrų kovingumu. Laimėjome vieną mūšį, bet karas dar nelaimėtas“, - po pirmųjų Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) ketvirtfinalio serijos iki trijų pergalių rungtynių, kurias Klaipėdos „Neptūno-Akvaservis“ namuose laimėjo rezultatu 86:84, sakė Klaipėdos komandos treneris Tomas Gaidamavičius.

Jis teigė, kad pergalę lėmė atkaklumas ir energija.

„Mes pradžioje buvome susikaustę, nes dvi savaites nežaidėme rungtynių, o mažeikiškiai yra geroj sportinėj krepšinio, bet ne fizinėj formoj, gerai jaučia tą žaidimą, o mes to pojūčio neturėjome. Pats geriausias dalykas - mūsų kovingumas. Man tas labai patiko. Bet mes turėjome jau 14 taškų persvarą ir tas nesusikaupimas, kažkiek atsipalaidavimas... Pagalvojome, kad varžovai jau pasidavė. Pabaigoje vos neprisižaidėme. Po Rungtynių vyrams rūbinėje pasakiau, kad visas 40 minučių privalome išlaikyti koncentraciją ir nereikia apgaudinėti savęs, kad varžovai pasiduos. Taip būti negali", - pabrėžė T. Gaidamavičius.

Treneris akcentavo, kad ketvirtfinalio serijoje yra kovojama iki trijų pergalių.

Antrosios serijos rungtynės vyks kovo 27 dieną (antradienį) 18 val. Mažeikiuose, trečiosios - kovo 29 dieną (ketvirtadienį) 18 val. Klaipėdoje. Jei reikės ketvirtųjų ir penktųjų serijos rungtynių, jos atitinkamai vyks kovo 31-ąją (šeštadienį) Mažeikiuose ir balandžio 3-ąją (antradienį) Klaipėdoje.

Jei klaipėdiečiams pavyktų įveikti ketvirtfinalio barjerą, tada lauktų finalinio ketverto kovos, kurios vyks balandžio 13-14 dienomis Jonavoje.

NKL reguliariajame čempionate „Neptūnas-Akvaservis“ užėmė 3 vietą (26 pergalės ir 13 pralaimėjimų), o „Ereliai“ (17 pergalių, 22 pralaimėjimai) - vienuolikti.

Nuotraukų albumą rasite paspaudę ČIA.