Tomas Gaidamavičius: „Pagaliau ėmėme demonstruoti tikrąjį savo žaidimą“

2018 kovo 29

Klaipėdos „Neptūno-Akvaservis“ treneris Tomas Gaidamavičius po Klaipėdoje iškovotos skambios NKL ketvirtfinalyje pergalės - 113:82 prieš Mažeikių „Erelius“ gyrė savo auklėtinius už kovingumą, žaidybinio plano laikymąsi ir puikias emocijas.

„Emocijos išties geros, pergalė - puiki. Pagaliau įėjome į žaidybinį ritmą ir ėmėme demonstruoti tikrąjį savo žaidimą. Tačiau vyrams po rungtynių rūbinėje pasakiau: "Nesidžiaukite taškų skirtumu. Mes tų taškų į kitas ketvirtfinalio serijos rungtynes nenusinešime. Kaip bebūtų, iškovojome 1 taškelį ir NKL ketvirtfinalio serijoje iki trijų pergalių išsiveržėme į priekį - 2:1. Dar karas nelaimėtas. Dar ketvirtfinalyje mums reikia vienos pergalės. Jokiu būdu negalime atsipalaiduoti“, - pabrėžė T. Gaidamavičius.

Pasiteiravus, kas šįvakar lėmė tokį puikų pasirodymą ir galingą atotrūkį nuo varžovų jau pirmajame kėlinyje, Klaipėdos ekipos treneris nė kiek nesuabejojęs atsakė: "Po pralaimėjimo Mažeikiuose turėjome rimtą pokalbį. Labai gerai išanalizavome varžovų žaidimą. Pakoregavome gynybos taktiką. Be to, mums sekėsi, o kai sekasi, tada užplūsta teigiamos emocijos ir entuziazmas bei, pagavus žaidimo bangą, "Ereliams" buvo mus sunku sustabdyti."

Ketvirtosios NKL ketvirtfinalio serijos rungtynės vyks kovo 31-ąją (šeštadienį) 16 val. Mažeikiuose.

Jei „Neptūnas-Akvaservis“ iškovos pergalę, tada pateks į NKL finalo ketverto varžybas, kurios vyks balandžio 13-14 dienomis Jonavoje.

Jei mažeikiškiai šeštadienį išlygintų NKL ketvirtfinalio serijos rezultatą, tada penktosios ir lemiamos serijos rungtynės vyktų balandžio 3-ąją (antradienį) 18 val. Klaipėdos sporto rūmuose (S. Dariaus ir S. Girėno g. 10).

„Neptūno-Akvaservis“ ir „Erelių“ poros nugalėtojas pusfinalyje kausis su praėjusio sezono čempionais Marijampolės „Sūduvos-Mantingos“ krepšininkais, kurie ketvirtfinalio seriją prieš „Tauragės“ komandą laimėjo sausu rezultatu - 3:0.