Viktoras Chodosovskis: „Neptūno-Akvaservis“ vyrai dėl pergalės atiduos savo širdis“

2018 balandžio 14

Buvęs ilgametis Klaipėdos „Neptūno-Akvaservis“ komandos kapitonas, šiuo metu rungtyniaujantis Prancūzijoje, Viktoras Chodosovskis seka savo buvusios komandos rezultatus ir džiaugiasi, kad klaipėdiečiai vėl kaunasi didžiajame Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) finale.

Jis Klaipėdos komandos garbę gynė nuo 17 metų. Iš viso net 7 sezonus. Per tą laiką Klaipėdai padėjo iškovot aukso (2015 metais), sidabro (2017 metais) ir bronzos medalius (2011 metais).

„Didžiausi sveikinimai komandai patekus į finalą. Aš tikiu, kad niekas nepasisotino vien tuo. Visą sezoną stebiu „Neptūno-Akvaservis“ žaidimą ir drąsiai galiu teigti, kad man asmeniškai pergalė pusfinalyje nebuvo didelė sensacija. Klaipėdos komanda - galingai suburta ir yra pajėgi laimėti aukso medalius. Daugumą žaidėjų labai gerai pažįstu asmeniškai ir bendrauju su jais iki šiol. Todėl drąsiai galiu teigti, kad nežinau koks bus rezultatas po finalinio švilpuko, bet galiu visiems garantuoti, kad tie vyrukai atiduos savo širdis, kovos dėl kiekvieno aikštės centimetro, dėl kiekvieno kamuolio ir išliks tikras kumštis iki pat rungtynių pabaigos. Šie vyrai narsiai kovoja už Klaipėdos miestą. Užplūsta labai malonūs prisiminimai ir geros emocijos. Didžiuojuosi ir tikiu šia kovotojų komanda“, - iš Prancūzijos parašė buvęs ilgametis Klaipėdos komandos lyderis ir kapitonas Viktoras Chodosovskis.

Priminsime, kad Tomo Gadamavičiaus treniruojami „Neptūno-Akvaservis“ vyrai penktadienio vakarą Jonavos krepšinio arenoje pusfinalyje rezultatu 77:73 sugebėjo nukauti praėjusio sezono čempionus Marijampolės „Sūduvos-Mantingos“ krepšininkus ir prasibrovė į didįjį finalą.  

Kokiais medaliais - sidabro ar aukso - pasipuoš „Neptūno-Akvaservis“ vyrai, paaiškės šiandien po didžiojo NKL finalo, kuriame Jonavoje nuo 17 val. klaipėdiečiai susikaus su Kauno „Žalgirio-2“ ekipa.

Pastaroji kitoje pusfinalio kovoje rezultatu 82:77 nugalėjo NKL reguliariojo čempionato nugalėtoją Šakių „Vytį“

NKL didįjį finalą tiesiogiai iš Jonavos nuo 17 val. transliuos TV6 kanalas.